Půjčovna

Již několik let provozujeme půjčovnu mořských kajaků převážně plastových, které se většinou půjčují na jednodenní nebo vícedenní výlety, případně na delší expedice. V nabídce máme různé mořské kajaky, které po nějaké době obměňujeme. Jako stálé a univerzální, jak pro začátečníky, tak také pro pokročilé, máme momentálně plastové REVAL midi PE se skegem i kormidlem. Po domluvě je možnost nabídnout i jiné značky, nebo také testovací lodě. U testovací lodě cena zapůjčení ( 500Kč /1 den ) se po případném zakoupení odečte z ceny lodě.

Půjčovné na den
přívěs za auto na kajaky 500,-
mořský kajak plastový 300,-
mořský kajak kompositový 500,-
mořský debl kajak 650,-
pádlo plastové 25,-
pádlo kompositové 50,-
špricdeka silon 25,-
špricdeka neopren 

50,-

pujcovna

 

Zapůjčení přívěsu pro přepravu lodí:

v naší půjčovně je možné si zapůjčit speciální nákladní přívěs za osobní auto na přepravu dlouhých mořských kajaků. Tento přívěs má zadní čelo s koncovými světly vysunovací, je tedy ve stejné vzdálenosti jako přepravované lodě. Konstrukce je stavěná na přepravu osmi kajaků a je možné na vrchní příčky ukurtovat další. Nosnost max. 700kg, nejvyšší povolená rychlost 100km/hod.  Celková délka bez vytaženého zadního čela je 482cm, s vysunutým nárazníkem až 562cm, šířka 208cm, výška 198cm . Cena zapůjčení 500,-Kč za 1den.

 hvezda2

 

Půjčovna seakayaků v USA a Kanadě

Již šestým rokem trvá možnost zapůjčení mašich 5 mořských kajaků  v USA. Lodě jsou uskladněny v městě Seattle ( budou převezeny do města Vancouver )  a je možné s nimi vyrazit do blízkých destinací - ostrovy San Juan, Britské Kolumbie a na pobřeží Pacifiku v oblasti Olympic nacional parku. Jedná se o čtyři kevlarové Svalbardy a jeden Metax 525 s kormidly a vybavením - neoprenové špricky Noname, skládací uhlíková pádla Brača Huricane 20 seakayak, Hiko vesty se zipem CINCH. Na jedné lodi je zabudovaný kompas Silva. Případné info, servis a doprava na místě není problém. Cena zapůjčení pro jednu loď s vybavením a jeden turnus je 4.500,- Kč.

Kdo projel více destinací a chce být příjemně překvapen nepoškozenou přírodou nejsevernějšího deštného pralesa na světě, cenou outdorového vybavení v obchodech, ale také v neposlední řadě samotným pobytem a cenou letenky,... neváhejte!

 

Půjčovna vybavení není součástí internetového obchodu. Uvedená sekce slouží pouze pro informaci o službě. Pokud chcete vybavení půjčit, kontaktujte nás prosím  emailem (pujcovna@tsuga-seakayak.cz) nebo telefonicky.

Dohodneme se na :

- množstevních slevách

- přepravě lodí na stanoviště

- doprovodu zkušeného kajakáře.