Akce

Aquarius Sea Emotion 505 PE

  • 1 z 3

Kvalitní značkový plastový kajak firmy Aquarius


  • Skladem
24 000 Kč
Kategorie: Plastový kajak
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
 

Nová verze plastového mořského kajaku SEA EMOTION 505 je navržena tak, aby splňovala všechny podmínky plutí nejen po moři. Loď je velice stabilní, výborně se chová na neklidných vlnách a také při náhlé změně směru. Je lehce ovladatelná. Dno kajaku má po celé délce úzké prolisy, jež dno vyztužují a také slouží k vedení lodě v přímém směru. Zploštělé konce kajaku spolu s ostrou hranou přídě zvyšují pohyblivost a příď "nehrne vodu".
Paluba je opatřena celkem čtyřmi vodotěsnými komorami - zadní s oválným deklem, kulatý přední, denní komorou za jezdcem a příruční komorou mezi koleny. Prostorný kokpit je osazen pohodlnou polstrovanou sedačkou a stehenními opěrkami. Sezení v kajaku je příjemné a velice pohodlné.Záď lodi je koncipovaná velice nízko, tímto je hodně eliminován boční vítr a jezdec snadno při manévrech vylehne na záď. Dutiny kajaku jsou oddělené třemi přepážkami, které jsou profilované s částečnými průřezy, jež při skrutu a nárazech vyrovnávají pnutí kajaku a zaručují delší životnost vodotěsnosti plastového kajaku.
Loď je vybavena v základní verzi skegem a je určena jak začátečníkům, tak i zkušeným jezdcům. Oproti původní verzi je ukotvení skegu a jeho bovdenu a také zafixování nepromokavého měchu mezi koleny již perfektní.

 

Délka 505 cm
Šířka 56 cm
Vnější kokpit 87 cm x 48 cm
Váha 25 kg
Materiál PE
Objem přední a zadní komory 50l
Objem malých komor 2l a 3l
Barva žlutá

 

 
Tento web používá soubory cookie. Pokud se chcete o nich dozvědět více nebo procházet naše stránky bez ukládání cookies klikněte zde.